| andr33Andr3 a întrebat:

Care sunt personajele voastre favorite de la Naruto Shippuden? primesc fundita celor care le plac aceeasi personaje ca minetongue:X

5 răspunsuri:
| CosmiN7 a răspuns:

Hinata, Karin, Suigetsu si ar mai fi si Sasuke dar a inceput sa ma calce pe nervi ca e prea incapatanat xDD

| DracoMalfoy a răspuns:

Paaaii. Naruto happy, Itachi, Sai. Ino siii Sasori bineinteles.

| andr33Andr3 explică:

@CosmiN7
Pe mine Sasuke nu ma calca pe nervi...el chiar sufara din cauza Konohei, pune-te si tu putin in locul luihappy

| Anne250502 a răspuns:

Naruto, Sakura, Minato, Kushina si sunt de acord cu CosmiN7 Sasuke ma calca pe nervi(la inceput e bun dupa rau apoi iar bun si din nou rau). Sper sa iti placa raspunsul.

| Adax3 a răspuns:

Poi, am mai multi : Obito, Pain, Konan, Itachi, Sai, Kakashi