| KAZZYestegorileMARE a întrebat:

Caut si eu un raper/traper ca sa imi faca o piesa pentru canalul meu de Youtube deoarece fac suma de 100 de abonati, as dori sa te uiti pe canalul meu si sa faci ceva blana cu gorile si etc platesc daca iese ceva blana :)
Canal Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCzthFzDUJrH8UGPr1qrbwRg ?view_as=subscriber

2 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

Tu esti o gorila transpirata! nu-ti mai trebuie un producator! Du-te ia niste iarba, dar pariez ca ai si d-aia!

| Csander a răspuns:

La ce content si limbaj ai, sper sa nu gasesti.