| Kennedy97 a întrebat:

Salut,TPU! Ce idei aveți despre farse la cămin? Adică în afară de țambal,poștă, tokio sau alea cu spuma de ras. Ce alte idei aveți?
Fundă, mulțumesc!

1 răspuns:
| RainmakerX a răspuns:

Sigur vrei sa faci asta? Intreb doar.

Vezi tu, farsele erau "misto" pe vremea parintilor nostri dar acum sunt multi tembeli care fac prea mult caz din asta.
*nu tu... cei carora ar urma sa le faci farsele*
Poate gasesti niste ciudati care pun orice la suflet si te fac "retardat" sau incep sa se comporte ciudat cu tine.
Cunosc niste cazuri...
Nu conteaza ce faci, doar sa nu fie nimeni lovit, jignit si nici murdarit foarte rau *de ex crema de pantofi -se ia greu*
Daca vrei poti sa iei serpi de cauciuc *ii pui cuiva sub perna* si astepti reactiile. I-am facut unui coleg asa mai demult * mai multi i-am facut de fapt* Imi vine sa rad si acum cand ma gandesc cum a "jucat in picioare" jucaria aia. Era obosit si s-a speriat un pic. In fine. Bafta!