| anonim_4396 a întrebat:

, Ce inseamna daca am visat ca fug repede de un prieten si iubita mea a visat ca e insarcinata? avem 16 ani amandoi si nu am intretinut relatii sexuale, dau funda!

5 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Nu`l asculta pe Samariteanul, nu stie el ce spune. Cu siguranta visul tau a fost premonitoriu (cauta in DEX cuvantul) si o vei lasa insarcinata cat de curand, desi probabil veti folosit prezervativ (cauta in DEX iar). E semn clar ca trebuie sa o parasesti si sa dresezi maimute. Oh stai, m`ai dresat deja. Primesc o aluna? :O

| anonim_4396 explică (pentru WaterDrop):

Ce? laughing, cum s-o las nssarcinata daca folosesc prezervativ?

| FaraNumePls a răspuns:

Înseamna că aveți o imaginație super avansată laughing

| Samariteanul a răspuns:

Inseamna ca visele n-au legatura cu realitate. Oricum iubita ta va fi insarcita intr-o zi din viata ei, caci este femeie...iar tu probabil iti vei supara cu ceva prietenul tau intr-o zi si el te va alerga.

Răspuns utilizator avertizat