| bogdy20000 a întrebat:

ce părere aveți despre balul bobocilor? Credeți ca e o experiența asa importantă care trebuie trăită pentru ca "o data in viața îl ai"?

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Pentru baieti clar nu e cine stie ce. E o activitate draguta, dar e mult spus `o experieta importanta`

| Violleta2022 a răspuns:

Este intr-adevar o experinta pe care ai vrea sa o ai, pentru ca poti lega prietenii, din seara aia.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Il ai si la liceu, il ai si la facultate... te poti duce si cand esti in clasa a10, 11, 12... nu e nimic unic. Eu le am ratat pe toate si inca supravietuiesc

| SkyPilot a răspuns:

E de mers ca sa iti vezi colegele mai indraznete!

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Eu unul nu m-am dus ( si sa nu crezi ca regret ). Du-te daca ai cu cine, daca nu nu știu... Fa ce am facut eu : Stai acasa si asculta manele vechi laughing

| Justme1997 a răspuns:

Merita sa te duci daca ai prieteni faini cu care sa te distrezi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o seară unde te îmbeți și oricum o uiți, deci...

| Kerre a răspuns:

Nu rata ocazia, cum ai precizat si tu mai sus il ai doar o data in viata ta, nu o sa se mai repete, deci da cred ca pentru tine ar fi o experienta minunata, chiar de neuitat.