| Mariusica123456789 a întrebat:

Ce poti sa-i faci unui coleg care iti fura prietena?

Răspuns Câştigător
| MariaaaaLm a răspuns:

Sa-i oferi indiferenta, sa ii stergi numarul si block pe facebook, stii cat il va durea chestia asta? Nu-ti imaginezi. sad

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Sa il feliciti ca a fost mai istet decat tine si sa te intrebi de ce te-a parasit ea. El nu ar fi putut avea succesul scontat, daca ea l-ar fi refuzat.

Răspuns utilizator avertizat
| Deliiiia a răspuns:

Sa-l ierti si sa accepti ca si tu ai fi procedat la fel in locul lui. Te poti comporta frumos cu el, astfel se va simti vinovat. Daca te vei arata afectat sau indiferent ii vei,, gadila" orgoliul.

| TipaS a răspuns:

Pai vorbeste cu el, nu decurge la gesturi violente. Spune-i ca ea e a ta si ca nu i-o dai nimanui, si vorbeste si cu prietena ta despre asta!
Anunta-ma daca te-a ajutat sfatul meu happy