| bobrelu a întrebat:

ce programe exista sa dau jos cenzura la o poza chiar daca este pusa de un utilizator nu va ganditi la poze (xxx) vreau sa vad fata cuiva si nu stiu cum vreau sa stiu un program sa pot da jos cenzura la o poza? funda celui care imi spune un program sa dau cenzura si sa imi zica cum sa-l folosesc! Funda celui care imi spune!

Răspuns Câştigător
| TheRealDaniel a răspuns:

Nu exista program care sa scoata cenzura unei poze care altcineva a facut-o (a pus cenzura) calculatorul, programul tau trebuie sa recunoasca poza... nu ai cum sa dai jos cenzura. trebuie sa te gandesti logic..cum ar putea computerul sti ce se afla in spatele cenzurii.

1 răspuns:
| Nobodyknowseverithing a răspuns:

Nu se poate, in spatele acelor pixeli se pot ascunde milioane de fete, nici un program nu poate face asta pentru ca sunt fete care seamana foarte mult sau le deosebeste cate o trasatura, programul nu poate diferentia acest lucru.