| GeorgeANDreis a întrebat:

Salut am 16 ani si vreau sa stiu cum imi poate creste barba mai repede? Stie cineva?

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Rade-te mai des. Oricum nu este prea mare filosofie. Cresterea barbii este genetica.

| Iuliancik77 a răspuns:

Berbereshtete asa macar ca nu ai barba)))

| LD_Angelica_1981 a răspuns:

Berberestete pe pelea care vrei sa-ti creasca par ex: jos ca ceoc iar cin te berberesti ai un puf intelegi si dupa cea osati creasca mult mai rapid sau celai simplu da cu briceta unde vri sa iti creasca barba. In fiecare zi ok 100%1000

| GeorgeANDreis explică:

Eu deja ma barbieresc in fiecare zi si ras-par si tot nu imi creste, poate o crema sau ceva?

| Badea_Mihai_1995 a răspuns:

Sa te barbieresti odata la 1 saptamana