| alextotal a întrebat:

Salut TPU? cine are cont de okazii? astept raspuns

Răspuns Câştigător
| Brâncuşi a răspuns:

Eu,la ce te ajută?

| alextotal explică (pentru Brâncuşi):

Salut uite deci te rog sa-l intrebi pe acest vanzator : http://www.okazii.ro/......a118181031 care este id lui mi-l zici cand iti da raspuns si dupa aia imi dai mie id lui ca sa vorbesc cu el pe mess (despre acel trepied vreau sa mi-l cumpar) ti-am dat funda multumesc

| Brâncuşi a răspuns (pentru alextotal):

Şi eu îţi muţumesc acum intru şi te lămuresc, salut!

| alextotal explică (pentru Brâncuşi):

Ai primit mesaj de la vanzator?

7 răspunsuri:
| alextotal explică:

Salut am o mare rugaminte eu nu am cont deoarece am avut unul si am avut un produs la vanzare si am scris in descriere nu licitati si unul a licitat dar din fericire a cumparat si trebuie sa platesc 2, 89 euro. deci vreau sa-mi cumpar un trepied de 1 metru si am gasit pe okazii LINK: http://www.okazii.ro/......a118181031 TE ROG DIN SUFLET poti sa-i dai un mesaj vanzatorului si sa ii ceri id lui, tu imi dai id-ul lui iar eu vorbesc cu el pe mess. multumesc mult (si daca iti raspunde sa lasi aici un comentariu cu id lui) iti dau funda dar ajuta-ma te rog

| alextotal explică:

Salut ti-am dat funda si am nevoie de putin ajutor uite deci poti sa-lo intrebi pe acest vanzator: http://www.okazii.ro/......a118181031
care este id lui si mi-l zici mie si eu vorbesc cu el pe mail

| alextotal explică:

I-ai trimis mesaj? ti-a raspuns?

| alextotal explică:

Ai primit mesaj?