| bybycutz a întrebat:

cine poate sa-mi raspunda si mie cine a mai auzit un baiat la 18 ani care doarme cu un ursulet de plus si o paturica cu ratuste pe ea... voi credeti ca e normal...thinking

Răspuns Câştigător
| Theddy a răspuns:

Ce pot sa zic. E interesant ce spui tu, nu cred ca sti vreo persoana care sa fie asa, cred ca ai pus intrebarea asa doar din curiozitate. Daca ar fi real am doua variante sa iti spun, ingerasul de pe umar imi spune asa: daca baiatul e asa inseamna ca el se simte bine cu ratustele in sensul ca el are o sensibilitate legata de vreo amintire ceva; iar dracusorul de pe celalalt umar imi spune: esti un barbat balega nu ****! a trecut copilaria fi matur si treci la FAPTE!

6 răspunsuri:
| EvellineDub a răspuns:

Haha,poate fii doar o gluma proasta, sau daca chiar e adevarat, atunci acel "baiat" de fapt inca se considera copil.si refuza sa se maturizezelaughing

| AndutzaAndu a răspuns:

Păi înseamnă că vrea încă să rămână la stadiul ăla de copil. thinking

| Octavian007 a răspuns:

Asa e genul omului unii sunt mai copilarosi si se maturizeaza mult mai greu dar nu este un lucru rau de care trebuie sa radem:d

| Biiiultes a răspuns:

Daca inca e un copil:* refuza sa se maturizeze. poate el asa e obisnuit si vrea sa fie la fel.se simte mai bine asa
E ceva normal pentru ca oricine poate fi copilbatting eyelashes
Funditapuppy dog eyes? or votpuppy dog eyes?

| Ioana44 a răspuns:

Da, prietenul meu doarme cu un ursulet Glo E Bear de la Chippo Toys daruit de mine.Il priveste in fiecare seara pentru ca este ceva deosebit, lumineaza, schimbandu-si treptat culorile si se gandeste la mine
Poate si acel ursulet e o amintire de la cineva.

| MonsteR_4456 a răspuns:

Daca asa e el, ce poti sa zici, sincer si eu dorm cu puisorul de perna in brate rolling on the floor))