| Negativu01 a întrebat:

Cine ziceti ca e mai tare Madonna, Lady Gaga sau Selena Gomez?

Răspuns Câştigător
| Pisiiii a răspuns:

Madonna. happy

8 răspunsuri:
| Rosemarie a răspuns:

Chiar o compari pe Selena Gomez cu Lady Gaga si Madonna?!
Ai auzit-o vre-odata live? Ea sigur nu. Nu sunt fana Lady Gaga, consider ca este prea.prea, asa ca mizez pe Madonna.

| Moonster a răspuns:

Lady gaga

| Alexutzapoopuic a răspuns:

Selena Gomez... nu stiu dar imi place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciuna madona=curva selena gomez=copla bleaga lady gaga= moarte in vacanta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Madonna e o mare curva. Are pretentia sa primeasca titlul de ''Regina a Pop-ului'' dar nici macar nu canta live. Sa nu negati aceasta afirmatie! In general aceasta regina va canta pe bune in 10% din cazuri :p
Lady Gaga canta live, isi scrie singura cantecele(si melodiile ei sunt adevarate povesti de viata, povestiri biblice, etc.), dar este totusi prea excentrica...
Selena Gomez n-are ce cauta aici...Este cu mult sub Madonna si Gaga.
In concluzie:
Lady Gaga>Madonna>Selena Gomez

| HermioneLove a răspuns:

Selena
Madona
Lady

| Cristina45 a răspuns:

Nici una laughing)

| MyaxD a răspuns:

Madonna,fara indoiala!laughing