| dragomir645 a întrebat:

Credeti ca as mai putea creste in inaltime? Am 1.68, 14 ani si vreau sa ma apuc de inot in ultimele 3 luni n-am mai crescut 1 cm! funda

2 răspunsuri:
| AliveOne a răspuns:

Stai calm o sa mai cresti indiferent ca vrei sau ca nu vrei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru inot nu trebuie sa ai o inaltime mare.in niciun caz nu consta de inaltime.si da o sa mai cresti cred cam vreo 10 cm.nai ce sa-ti faci griji chiar nu e o problema, ascultama si eu am fost la inot la experti, eram un pitic acolo dar asta nu conta, conteaza numai sa te antrenezi ca cu marimea nu pre faci nimic
funda te rog happy