| alexalx1234 a întrebat:

Credeti ca un baiat ce a fost tinta bullying-ului in timpul liceului poate avea vreodată iubita?

11 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, are absolut toate sansele sa-ti faca o iubita si tine de prieteni.
Daca ai fost agasat si afectat de copii ari in timpul liceului, trece momentul, cand devii adult si ai terinat liceul, putand sa-ti faci vaiata asa cum ti-o doresti.
Sunt milioane de copii, care au trecut prin asemenea atacuri ale copiilor obraznici si toti au iubite si mai tarziu familie si copilasi.
Cred ca nu-i copil care sa nu fii fost atacat de colegii rai si obraznici, macar 1 singura data.
Dar cand devii adult, scapi de copii prosti acre te intarata si iti afci viata cum vrei.

| Andreeush a răspuns:

Normal că poate.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Da, ce legătură are?

| alexalx1234 explică (pentru supadeceapa):

Fetele nu vor băieți care au fost ținte ale bullying-ului.

| supadeceapa a răspuns (pentru alexalx1234):

Toți am fost ținta bullying-ului măcar o dată.

| anonim_4396 a răspuns (pentru alexalx1234):

Păi și cum află

| Plato a răspuns:

Habar nu am cum ai facut tu legatura asta. Nu are absolut nicio relevanta.
O sa vezi cand mai cresti, ca tu din liceu si tu adultul sunt doua persoane diferite. Copiii sunt copii, adultii adulti. Ce treaba are ce ai facut in liceu?

| Endoryus a răspuns:

Cum sa nu. Am fost "baiatul" ala pana in clasa a 10a.

| TheCrusader a răspuns:

Da, cu siguranta! Si o sa aiba o relatie mult mai stabila decat ceilalti.

| hamate a răspuns:

Nu stiu, depinde de tine daca-ti faci sau nu