| anonim_4396 a întrebat:

cu ce ma pot imbraca de 8 martie? Ma duc in ospetie la prietenul meu cu mama, sora, bunica lui voi fi la masa)) si in ce sa ma imbrac de gen rochie, fusta, blugi? eu optez pentru blugi cu o camasha roz si parul pe spate si putin rimel e buna ideea?

Răspuns Câştigător
| ElenaSA a răspuns:

Da, este bine cu camasa, dar poate inlocuiesti pantalonii cu o fusta. Daca persoanele la care te duci in vizita nu sunt asa pretentioase poti sa mergi si asa cum ai zis.