| vladciubuc10 a întrebat:

Cum pot face lumea sa ma placa,sa ma imprietenesc cu toti, sa fiu mai interesant?

2 răspunsuri:
| Georgyyyyyyy a răspuns:

Buna..depinde ce fel de persoana esti si ce fel de persoane vrei sa cunosti. daca esti o persoana calma, sincera, de treaba etc ar fi bine sa ti agseste o persoana la fel ca tine, dar ai grija deoarece unele persoane pot avea 2 fete..incearca sa fii comunicativ sa vii cu idei noi,sa ceri sfaturi, sa dai sfaturi si totul o sa fie ok...o persoana te poate place nu neaparat prin felul cum arati, ci cum gandesti, prin sinceritate, prin alte modalitati de a face o persoana sa aiba incredere in tine...mare atentie cu ce fel de persoane comunici fiindca in ziua de azi nimeni e gre usa ai incredere in cineva!

| McHurts a răspuns:

Fii tu insuntii, dar asta depide si de personalitatea ta daca iti place sa joci diverse jocuri imprietenstete cu cei care joaca si ei incepe sa vorbesti despre jocuri si incet incet ai sa treci la alte subiectehappy Daca vrei sa fii prieten cu "cei tarii" incearca sa iti iei niste haine mai cool happy si bate-ti joc de altii si ai sa te imprietenestii si cu eihappy. Insa e cel mai bine sa fii tu insuti nu incerca sa fii altcevahappy