| Tudoro99 a întrebat:

Cum pot fi mai tare? Gen acum sunt o fire linistita/timida... Cum ma pot schimba? Va rog mult un raspuns!

Răspuns Câştigător
| adelina9999 a răspuns:

Incearca sa iti schimbi look-ul, sa te imprietenesti cu cei mari

4 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Ar trebui sa-ti schimbi anturajul

| Insurgent a răspuns:

Intrand in contact cu mai multe persoane, te vei obisnui si nu vei mai fi timid. Degeaba ai cel mai extravagant look daca nu esti in stare sa ai prieteni.

| cristimihailov a răspuns:

Stii ca in general acest lucru sa datoreaza caracterului tau (cum esti tu plus cum este atmosfera acasa), pe de o parte si pe de alta parte neincrederii in tine.

De ce vrei sa fii altfel?

| MDenisee a răspuns:

Mai bine nu te schimba, nu se stie ce ajungi si o sa-ti para rau... mai bine ramai asa, o sa castigi mai mult. nu e bine sa iti doresti sa fi tare, bafta :*