| RayTsu a întrebat:

cum pot sa transfer muzica dupa calculator pe telefon prin BLUETHOOTH dati-mi si mie un link de unde sa descarc sau un tutorial ceva

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Daca calculatorul tau are bluetooth poti sa bagi muzica pe mobil cautand dispozitivul asociat la telefon. Daca nu il bagi prin cablu USB.

1 răspuns:
| XxLauraVaZambestexX a răspuns:

Din cate stiu eu, laptop-urile au bluethooth inclus, la restul calculatoarelor, poti cumpara un CD de la magazinele de electronice si cu ala iti instalezi bluethooth pe calculator. Sper ca am fost de ajutorwinking