| pisica90 a întrebat:

Salut TPU, cum recunoști o persoană instabila emoțional?

Răspuns Câştigător
| anonim3247 a răspuns:

Am șters răspunsul pentru care ai dat fundă că m-a jignit userița dulicat5678 care e blocată de mine de mult

| anonim3247 a răspuns (pentru anonim3247):

Cam 4 femei din 10 femei sunt așa cu vârste între 20 de ani și 40 de ani.

3 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Interesant ca ai acordat funda misoginului de aici.Ce descrie acolo sunt simptome tipice pentru persoane timide care nu au incredere in ele, nu pentru instabilitate emotionala. Daca se declara psiholog atunci intelegeam de ce ai apreciat rapsunsul lui.

Cauta mai bine pe net, gasesti informatii mult mai utile:

https://expertizapsihologicajudiciara.ro/instabilitatea-emotionala/

https://www.lapsiholog.com/......-hormonii/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa parerea mea, isi schimba starile din cand in cand, e duplicitara, acum zice ceva iar in secunda 2 altceva, acum e lapte si miere iar apoi te injura si te insulta.