| anonim_4396 a întrebat:

..Cum sa ii intorc replicile unui coleg din clasa? ...si cum as putea sa-l fac de ras in fata clasei(si in fata fetei de care ii place)?

Răspuns Câştigător
| Mihai543215 a răspuns:

N-are rost, daca se pricepe si e experimentat tu nu ai cum sa te duci cu carnetelul la el sa fii pregatit pentru orice iti zice. Eu in locu tau l-as ruga frumos de 2-3 ori sa se potoleasca dupa l-as avertiza de 2 ori ca daca nu termina ne certam urat si daca si atunci mai face... Pai du-te frate la el si baga-l in spital. Nu sunt adeptul violentei dar prostii care nu au creier trebuiesc derasati. Daca nu stie cu frumosul si bunul simt atunci sa stie de frica. N-are rost sa iti toci tu nervii pentru el.

2 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Cred ca Exagerezi Sigur nu ai vrea sa i faci toate astea! Ar Trebui sa te mai temprezi un pic. Data viitoare e posibil sa te faca el de ras in fata clasei si in fata fetei pe care o placi! Si nu cred ca te ai simtii bine! Ce zici?

| INȚ a răspuns:

Eu ii intorc cuvintele colegului meu cu pumnul ((=