| anonim_4396 a întrebat:

DEci am un coleg de scoala care a ras toata clasa de el ca ai place de o anumita fata din scoala! care nu stie ca o place darr aia au aflat... cum ar putea sai zica el fetei fara sa rada si ce sa-i spuna sa nu spuna fata dupa aia la toata scoala?! ajutatil o sa ai spun la scoala toate sfaturile voastre! mersi

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Buna, Claudiu!
Pai, nu prea exista un mod care s-o faca sa nu spuna. Daca vrea spune, daca nu, nu, depinde de ea. Daca e genul de fata mai cunoscuta la scoala, si cu gura mai mare, n-are sanse orice i-ar spune si cum i-ar spune sa o faca pe aia sa-si tina gura. Dar, ar trebui sa se imprieteneasca catusi de putin cu ea inainte. Asta ca sa aiba mai multe sanse ca fata sa accepte.
O zi buna!

3 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Am patit si eu ca "el" doar ca la mine na iesit prea bine pana la urma...

| roby23 a răspuns:

Asa e ca tu esti?big grin

| claudiu11112 a răspuns:

Ce eu sa fiu? nu eu eu am pus intrebare ieri azi vreau sa-l ajut pe el