| BitKode a întrebat:

Cum sa recuceresc o fata care nu mai vrea sa auda de mine? Eu am fost cu ea si vineri am mers in oras cu inca o fata si un baiat. Eu ca ala am baut si nu mai stiu ce am facut. Mi-a spus cealalta fata ca ii faceam prietenei mele declaratii de dragoste si ca stateam in genunchi in fata ei. Noi invatam in aceeasi scoala si fosta mea prietena era de servici, eu ascultam muzica la casti si am vazut-o cu coada ochiului ca se uita fix la mine si zambea. Cand m-am uitat la ea a intors capul in alta parte. Cand incerc sa o sun nu imi raspunde iar pe facebook nu mai raspunde. Azi i-am pus o ciocolata in ghiozdan si am scris pe ea ca imi pare rau, si mi-a lasat mesaj ca o sa imi dea ciocolata inapoi. Toti prietenii comuni care o intreaba ce are cu mine nu primesc nici un raspuns, iar daca ma duc sa o intreb de vorba se uita in ochii mei si pleaca. Ce sa fac sa ma impac cu ea?sad Eu stiu ca inca ma iubeste, dar nu cred ca mai vrea o relatie dupa ce am facut crying Funda! sad

Răspuns Câştigător
| JJ16 a răspuns:

Inca te place, fi sigurwinking. Fa si tu pentru ea ceva mai mult decat o ciocolata. Ia-o prin surprindere. Asteapt-o dupa ore si plimba-te putin cu ea, discutati iar la final da-i un kiss pe frunte, fetele adora asta. happy Bafta!

| BitKode explică (pentru JJ16):

Pai ea pleaca cu mai multi colegi in fiecare zi, si nu pot sa merg cu ea ca sta foarte aproape de scoala la cateva sute de metri sad

| JJ16 a răspuns (pentru BitKode):

Pai ia-o putin de mana si merge-ti sa va plimbati doar voi 2 :3. Aunta-ma cum a mers thumbs up

| BitKode explică (pentru JJ16):

Frate mersi multwinking Raman dator, m-am impacat cu ea tongue

| JJ16 a răspuns (pentru BitKode):

Ma bucur mult! sa va tina! :p

| BitKode explică (pentru JJ16):

Multumesc!winking