| GabrielStefan a întrebat:

cum scap de, matreata? am incercat cu otet, ma spal mai des, imi pun mai mult sampon, nu pun nicio palarie pe cap mult timp, ma tund des. ORICE am incercat! ce ar trebui sa mai fac? si am doar 15 ani funda + vot celui care imi zice!

3 răspunsuri:
| Maria002 a răspuns:

Hey! Eu am 11 si am avut acum 2 zile matreata si aseara m-am spalat cu Clear(e cel mai bun) si acum nu mai am nimic

| GabrielStefan explică:

Si cam cat sa tin ''tratamentul'' asta GodLik3?

| GodLik3 a răspuns:

Nu te pieptana dupa ce te speli pe cap iti poate sgaria scalupus si creaza ''matreata'' sau spalate regulat si dupa clatestete bine