| Bobby11 a întrebat:

curand va fi ziua mea si nu stiu ce sa aleg dintre o pereche de casti Beats by dr.dre STUDIO sau PRO, va rog frumos sa ma ajutati cu argumente, care este cea mai buna, nu conteaza pretul. Dau funda!

1 răspuns:
| KillerDanut a răspuns:

O recomandare din partea mea e sa iti iei modelul Studio pentru ca am avut ambele modele si doar de Studio am fost multumit si le-am pastrat. Plus ca sumt si mai ieftine. Acum e alegerea ta. Sper ca ti-am fost de ajutor.