| Patrăţel a întrebat:

Buna TPU.Pe voi va deranjeaza cand iubitul da like altor fete pe facebook?happy Eu sunt mega geloasa cand vad ca da like,si ii lasa in special unei fete comentari gen "frumoasa" happy,si nu m-a deranjat neaparat like-uri pentru ca pana la urma urmei de asta e facut facebook-ul,dar cand am dat sa vad pozele fetei,una era pentru el! happy In clipa aia m-am umplut de nervi, fiindca el lasase si comentariu ca ii place.Problema e doar in capul meu? Ar trebui sa fiu geloasa? Voi cum procedati? happy

Răspuns Câştigător
| fluturash09 a răspuns:

E normal sa te deranjeze asta, dar nu trebuie sa reactinezi foarte urat. daca ai nervi cand mai vezi un comm pe ici pe colo incearca sa ti-i stapanesti si da-i de inteles o data sau de 2 ori ca te deranjaza acest lucru. Sper ca ti-am fost de ajutor. Succes

2 răspunsuri:
| andreuxxaa9095 a răspuns:

Eu cu prietenul meu nu dam like uri si nici comuri (eu la baieti, el la fete)... daca face asta inseamna ca nu se gandeste la tine deloc. Daca nu e ft important pentru tine fa`i si tu la fel, daca nu incearca sa ii explici ca te deranjeaza, fi putin prefacuta cu el, daca tine la tine putin o sa puna botu` :p... Bafta! :*:*:*

| ℓαυяα a răspuns:

Cat timp da un like, 2 nu e problema, dar daca lasa si comentari la necunoscute, plus ca o poza era pentru el, ar trebui sa iti dea de gandit.

daca te deranjeaza spune-i si vezi ce are de zis. daca incearca sa minta inseamna ca nu prea ii pasa thinking