| XxFlorin22xX a întrebat:

Daca am media 9.00 pot sa intru si la liceul Ovidius din Constanta pe profilul mate-info, chiar daca se intra cu medie mai mare diriginta ne-a zis ca putem sa punem si cu 1 punct mai mult si putem fi admisi, adica daca am 8 sa pun si liceu cu 9.Multumesc anticipat happy

Răspuns Câştigător
| DN7 a răspuns:

Da,poti sa intrii.

1 răspuns:
| AnnaMolly a răspuns:

Haha,sorry dar poti intra la alt liceu cu un punct in minus, nu la Ovidius.Aici sunt foarte multi pe locuri deci nu prea ai deloc cumlaughing