| alexxxu a întrebat:

Daca mi a luat politia datele aseara (numele si data nasterii)am vreo sansa sa iau vreo amenda?laughing

5 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Pai daca nu ai facut nimic ilegal de ce sa iei amenda?

| us3r a răspuns:

Cati ani ai? si ce mai exact in ce imprejurare te-au luat ei la intrebarii laughing?

daca ai facut vreo prostie sau ceva ilegal tot ce e posibillaughing asa se mai umple bugetul tari, asta in cazul in care platesti amenda:p

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Normal că ceva nu-i in regulă, ca doar nu s-au straduit degeaba sa invete sa scrie in scoală laughing

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Apropo, măcar au stiut să scrie corect? Poate ca merg, totusi, la alt apartament...

| alexxxu explică:

STATEAM intins pe asfaltlaughing