| ValentinFlr a întrebat:

Daca vreau sa joc un Metin2..merge iar daca opresc pc-ul si il aprind din nou si intru in orice Metin2 apoi scriu contul dupa imi da o eroare : Windows - No Disk si cv mai jos niste numere, am dezinstalat si instalat metinul dar degeaba. Ce are?

1 răspuns:
| andreiliviulup a răspuns:

Pai este posibil ca acel metin sa fi avut virusi.
Dar se mai poate ca windowsul sa nu accepte metinul si sa ia clientul BIN de la metinul tau ca un virus si windowsul sa iti dea o eroare si de aceia nu poti juca acel metin
Aceasta problema a avut-o si Metin2Tim cu clientul bin
poti incerca sa iti instalezi din nou windows
Sper ca te-am ajutat
Funda?