| CrimiNNaLBoy a întrebat:

Dati-mi si mie niste nume misto pentru facebook, sunt baiat si ma cheama Gabriel nu trebuie neaparat sa contina numele meu.

Răspuns Câştigător
| ellena99 a răspuns:

Gabriel,de obicei pe facebook se pune numele insotit de prenum dar, daca nu vrei poti sa pui urmatoarele nume:Gaby si atat sau Gabriell punct sau Mr.Gabriell.Sper ca ti-am fost de ajutor. Funda?

5 răspunsuri:
| blueangel99 a răspuns:

Hai, că-ţi spun. Pe FaceBook nu îţi pui nume din astea, ci îţi pui numele tău. Poţi să îţi pui Gabriel şi celălalt prenume, dacă ai, sau îţi pui Gabriel şi iniţiala de la numele de familie.
Sper că te-am ajutat!

P.S: Dacă tot vrei unul, atunci pune-ţi CriminalBoy (username-ul tău)

| ellena99 a răspuns (pentru blueangel99):

Gabriel,de obicei pe facebook se pune numele insotit de prenum dar, daca nu vrei poti sa pui urmatoarele nume:Gaby si atat sau Gabriell punct sau Mr.Gabriell.Sper ca ti-am fost de ajutor. Funda?

| egjrewiogjaeifjaepfpjagfegwregeyhrt a răspuns:

Gabi si atat, Gabriel Gabi, Gabitzu, Gaby Baa, GaBrIeL, Gabi tauu love struck etc.

| Mihai100vr a răspuns:

Drujbaru SRL, Drujbarii de vest, Aierul de sud

| Esi_Esi_1969 a răspuns:

Salut vreau si eu un nume dragut de facebook. Pe mine ma cheama Andrei va rog?!

| Gaby_Printul_Dulce_1996 a răspuns:

Salut vreau si eu un nume foarte frumos de facebook. Sunt baiat si ma cheama Gabriel ceva foate tarewinking