| anonim_4396 a întrebat:

Idei nume de id? fundita pentru cel mai bun(apropo ma cheama anca dar nu trebuie neaparat sa contina numele meu id-ul)!

Răspuns Câştigător
| Tourniquet a răspuns:

Bubu.kidd
inger.in.iad sau diavolita.in.rai
365K.anca (365=an -zilele unui an-, K- ca. )
anca.blue97 (culoarea ta pref, anul nasterii tale)
ancuta.smile
zuzii.smile
photo.is.my.life
chemi.cal_soull
poison_apple97
anonima.kid
anonima.cu.id
badd.romance
eat.you.up
numele.melodiei.tale.preferate (scrii numele melodiei tale pref)
zuzii. Orange (purple, blue, red...)
tutii.fresh
mint. love
summer. time/love
autumn.gry
spring. love

Cam atat. Dar iti pot da niste porecle : Zuzii, Bubu, Any, Ania, Rose, Bulina, Tuty.

3 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Buna.
Sper ca ti plac astea:
iL.O.V.E, te.amo, falling.love.stars, crazy_lovers, all_my_love, My.Heart.beats.foryou
Little_pinky_dino
dino.mania
beta_dino
alpha_dino
lolz astea-s exagerate
princess_in_your_blue_dreams
your_nightmare
a_fairytale
punkmania
funda?

pa, pa

| αℓє a răspuns:

Aη¢a_є_вσмвσηι¢a.
ιηgєяaѕн_ƒaяa_aяιρι.
aη¢υтza χ∂
тσχι¢. gιяℓ
aѕтa мι¢a є σ вєѕтιєє «3
кι∂υ`_aη¢υтѕa`
aη¢a. χ∂
aη`...¢σηтιηυa тυυ straight face
ƒaтaяσz χ∂
χχ aη¢a χχ
єυ ѕυηт aη¢a,∂a؟
zaмвєѕтє, aη¢a тє ιυвєѕтє!
ѕυƒℓєтн` ∂є ¢σριℓ χ∂
ιѕ тσχι¢a straight face_aη¢a`

| DudaYeah a răspuns:

De ce iti pui putin imaginatia la contribuite? big grin daca iti zicem noi, nu ar mai fi nimic original. dar pentru ajutor iti dau o idee: foloseste de ex. cuvinte in limba engleza. pink, bad, angel, cool, girl. si faci o combinatie frumoasa. poti lua de pe internet litere speciale sau caractere speciale : inimioare, stelute, zambete. stii, ca sa fie mai inovativ. succes. sper sa iti iasa ceva frumos!