| MihaiDanielDinPH a întrebat:

Dau funda! Pe data de 4 iunie este ziua mea iar parintii mei vor sa imi ia cadou, fiind si aproape de 1 iunie..Si mi-au spus sa ma decid, dar stiu ca stau cam prost cu banii odata cu criza asta, intelegeti la ce ma refer..Si tot insista sa imi ia ceva, etc.Ce sa le spun? Sun pasionat de tehnologie, gadget-uri etc.Ce imi recomandati?

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Un telefon nou, in limita bugetului pe care il au.

| Violleta2022 a răspuns:

Eu le-as recomanda sa nu-ti ia nimic, ca un copil bun si cuminte, care isi intelege parintii in situatia actuala, cand nu au bani.
Spune-le ca iti pot lua la anul, cand isi revin cu banii!
Momentan le poti cere sa-ti faca prajitura favorita si sa te serbeze in casa.