| Trrrtac a întrebat:

de ceva timp am inceput sa vorbesc cu o fata din scoala mea, dar clase diferite(eu 7A ea 7B).

La inceput mie nu-mi placea de ea,nu simteam nimic,dar acum,s-a schimbat totul. In pauze vorbim,stam pe banca,pune capul pe mine,si ma intreaba daca vreau sa o pup. Cand ne intalnim la fel.

Mentionez ca ea a avut un iubit(s-a despartit aseara de el).

Eu fiind mai timid,nu stiu ce sa fac,cum sa-i raspund,ma incurc.

Eu am inceput sa tin la aceasta fata, oare ea ma place?

Mai tarziu voi iesi in parc(eu, ea si o prietena de a ei cu iubitu ei)

Ce sa fac? Cum sa reactionez in general? Chiar as vreaa sa fiu cu ea! big grin

Răspuns Câştigător
| SuKi2KirAi1 a răspuns:

Atunci spune-i! Daca comportamentul ei in preajma ta este asa de nonconformist, si se da ( nu prea subtil ) la tine, atunci sunt sanse foarte mari sa te placa. In cazul asta, intreab-o daca i-ar placea sa fie cu tine big grin. Si la intalnirea cu ea, prietena ei si iubitul prietenei, ar trebui sa te comporti normal. Poate ca i-a chemat si pe cai doi ca sa te starneasca, si sa te faca sa o intrebi. Sunt mult prea rare fetele care fac primul pas... straight face Dar succes :**

| Trrrtac explică (pentru SuKi2KirAi1):

Ma pregatesc si plec la "intalnire". Voi incerca sa ma comport cat mai natural.
Multumesc pentru. raspuns!

2 răspunsuri:
| Butterflyaway a răspuns:

Pai trebuie sa te porti cat mai normal, si daca vrei sa afle ca o placi da si tu cateva semne, adica fi mai apropiat de ea...Si cred ca te place daca este asa de apropiata de tine, adica cine ar pune capul pe un coleg si i-ar cere sa o pupe, incearca nu ai nimic de pierdut si asa nu iti pierzi timpul gandindu-te la ea, sau chestii din astea. Succes!