| ToffyNR1 a întrebat:

De curand am facut rost de un Nokia N96 si nu prea stiu sa umblu pe el.Cine poate sa imi spuna cum tin blitul aprins(gen lanterna) sau o aplicatie ceva?

Răspuns Câştigător
| edy09b a răspuns:

Odată cu telefonul, ai primit sigur și o cărticică cu informații. Citește-o!

| ToffyNR1 explică (pentru edy09b):

Telefonul a fost scos din cutie pentru ca a stat o luna la un prieten cu care am facut tranzactia si nu l-am mai intrebat de carticica, etc.Dar pana la urma am reusit sa il fac sa stea aprins, mersi oricum pentru raspuns.Bafta!

1 răspuns: