| Catalina1986 a întrebat:

De curand, mai exact de 2 zile mi-am luat un telefon Samsung Star II cu wi-fi.La inceput nu stiam ce este wi-fi, insa am aflat ca este o chestie cu care ma pot conecta la internet.Problema este ca de cate ori dau sa ma conectez la wi-fi imi cere o parola, insa eu habar n-am care este aceasta.Am cautat prin setari si nimic.Asa ca azi m-am dus din nou la ei si mi-au pus ca parola este parola de la router.Habar n-am ce iseamna router, si cum pot sa aflu parola. M-am gandit ca router-ul este aceea retea de unde vine internetul, de exemplu la mine RDS, asa ca am pus parola pe care am primit-o de la ceei de la RDS si degeaba.Va rg frumos, daca stiti, spuneti-mi si mie ce e ala un router si cum pot afla parola.Va multumesc anticipat:*!

Răspuns Câştigător
| dragutsza99 a răspuns:

Trebuie sa iti faci un cont pe wi-Fi si dupa aia inti si iti scrii parola...Foonda?
:*:*Ah da si...Bafta!

1 răspuns:
| Catalina1986 explică:

Multumesc pentru raspuns, insa cum imi fac cont pe wi-fi? Am cautat pe telefon si nu scrie nicaieri de cont wi-fi.