| madalin212121 a întrebat:

Salut,recent mi-am cumparat un telefon nou, ieri dimineata cand l-am scos din buzunar am observat o zgarietura (se vede doar in lumina soarelui si este foarte fina )aveti idee daca pun o folie pe telefon se mai observa zgarietura?

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Pune-i folie de sticla si husa anti-cazatura, cu coperta si magnet pentru inchidere.

| Adry05 a răspuns:

Da, se observa, am aceeasi situatie si inca se vede.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu cred, dacă chiar și acum, fără folie de protecție, zgârietura abia e vizibilă. Tu crezi că va sta cineva cu lupa în mână, pentru a-i găsi defectele?