| BadBoy1205 a întrebat:

de curand va fi ziua a doua fete speciale pentru mine, iar pe o iubesc, ce cadou sa le iau?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. Noi nu avem de unde sti ce gusturi are fata, ce inaltime si altele. Dar poti face asa: O iei frumos de manuta si sub pretextul ca vrei sa va plimbati, intrati intr-un mall.Sau magazin, nah. Si acolo observi la ce se uita sau o intrebi pur si simplu ce ii place.Si ii cumperi. Daca i iei tu un cadou la nimereala, s-ar putea sa-ti multumeasca, eventual sa ranjeasca fal s, dar nu poate nu ii va place. Asa stii ce vrea si ii cumperi pe loc. Baga mana in buzunare si scoate lozul.happy Bafta.