| Corinaa2013 a întrebat:

In curand este ziua de nastere a unui baiat de care imi place.Ce cadou pot sa-i fac?

P.S: Suntem prieteni de aproximativ un an si el stie ca-l iubesc (i-am spus).

7 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Cat de bine il cunosti e un aspect foarte important. Un cadou care vrei sa fie apreciat trebuie sa fie un lucru pe care stii ca si-l doreste. Sau poti sa il ajuti in domeniul acela care il pasioneaza extraordinar de mult. Incurajarea e o forma extraordinara de a oferi un cadou. Ofera-i ceva ce il ajuta sa isi indeplineasca dorintele, sa devina mai mult in domeniul acela care il pasioneaza la nebunie.

Cel mai bun cadou insa mereu va fi sa fii alaturi de el.

evenso
| evenso a răspuns:

Cadouri pentru el:

- o trusa cosmetica de calatorie – de obicei, barbatii sunt uituci si neatenti, asa ca, o trusa cu tot ce i-ar trebui intr-o calatorie e ideala.
- curele – de oricare, sunt utile.
- un briceag multifunctional.
- un joc video daca e pasionat.
- telefon mobil.
- daca ii stii hobby-urile o sa-ti fie mult mai usor alegind ceva special pentru persoana iubita.
- un tricou haios personalizat.
- o agenda imbracata in piele.
- rama foto pentru 2 fotografii.

| nellyneliana a răspuns:

Buna! Poti sa ii cumperi un ceas daca poarta, set fular si fes ca tot a venit iarna (si asta tot daca poarta). Tu cred ca stii cel mai bine ce ai putea sa ii iei pentru ca il cunosti.

| GoldandSilver a răspuns:

Eu iti recomand sa ii o carte daca e inteligent sau pasionat de carti de care doresti de dragoste sau vezi si tu ce iiplace sa citeasca daca citeste, sa ii iei un joc de pe calculator sau interactiv sa il jucati voi 2impreuna,o curea,niste dulciuri, niste haltere daca ii place sa faca muschi, haine, lenjerie, ciorapi si nu mai stiu ce depinde de ce ii place lui si cati bani ai.Si nu uita de tort daca il poti face. Funda?

| iuli29 a răspuns:

Eu ti-as recomanda.
-un ceas
-o bratara
-un lantisor
Ceva care sa dureze in timp si care sa ii aduca aminte de tine.

| Mikiiiiiii a răspuns:

Un ceas

| Roxuts_Ureniuc_1995 a răspuns:

Iii