| YukyTsukiyomi a întrebat:

Buna vi s-a intamplat vreodata sa visati 2-3 nopti la rand aceleasi 2 persoane pentru eu am vsat un baiat de care imi place (prima zi) dupa aia l-am vistat din noi pe el si pe prietenul lui de c ii visez? va rog ajutati-ma dau fundita pentru cele mai bune rasp

Răspuns Câştigător
| gynutza_5762 a răspuns:

Pentru ca tie iti place ff tare d el. te gandsti mereu la el si adormi cu gandul la elbatting eyelashes. daca iti plac aceste vise tine-o tot asa, daca nu...incearca sa te mai gandesti si la atlcv tongue. sper sa te ajutewinking

4 răspunsuri:
| RoxAnana a răspuns:

Pai cred ca tuturor ni se intampla asa, pentru ca nu poti controla visele si pe cine vrei sa visezi. Daia cateodata visezi ceva sf si cateodata ceva real ce urmeaza (poate) sa se intample. Nu te intreba mereu de ce visez aia si aia si etc.visele nu se poate explica. Mie mai mereu cand am visat ceva pe parcurs mi s-a intamplat. Asa ca daca ii visezi.cred ca e un sem bun asa ca viseaza in continuare si nu uita ca visele sunt inexplicabile:X:X fundita?big grin

| Spufff :x a răspuns:

Visele nu le poti controla love struck eu l`am visat pe baiatul pe care il iubesm. o saptamana intreaga straight face. ma saturasem deja oh go on. poate ca ma gandeam prea mult la el.hee hee

| Iubescsaiubesc a răspuns:

Ow' da, si mie mi-a placut de un baiat pe care l-am intalnit intr-o tabara, si am visat app toate noptile cu el si cand am venit acasa l-am mai visat cateva nopti, dar ma gandeam la el inainte sa adorm si cred ca de'aia...Aici "lucreaza" subconstientul, probabil si tu te'ai gandit mult la el(ei) inainte sa te culci si de'aia i-ai visatbig grin
Sper ca am fost de ajutorbig grin

| laviniaerg a răspuns:

Pentru ca poate tu te gandesti mereu la el si subconstientul tau creeaza aceste vise, cu lucruri pe care tu practic ti le doresti. mi s-a mai intamplat si mie sa ma gandesc la ceva foarte mult si seara sa visezwinking