| nickskateshow a întrebat:

De fiecare data cand beau lapte(pentru a creste in inaltime) vomit, dar atunci cand il beau cu Nesquik nu vomit. Deci intrebarea este laptele cu Nesquik are acelasi efect ca laptele simplu?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o chestie de la creier. Poate ai avut vreun incident cu laptele. Mie mi-a fost foarte rau de la chipsurile cu pui si de atunci nu m-am mai atins de ele si mi se face rau doar cand le miros. si cred ca are tot acelasi efect.

| Chimied a răspuns:

Organismul tau nu accepta laptele sau poate bei cu greata, dezgust.