| AllexXtreme a întrebat:

Salut TPU! De putin timp m-am frecat sub ochi la 2cm si in dimineata asta m-am trezit cu o mancarime si cu punga umflata de sub ochi! Ai vazut cand nu dormi ti se umfla pungile! Dar la mine e extrem de umflata, ce pot avea? Mi-e frica sa nu ramana asa umflata

Răspuns Câştigător
| Anonimmaaa888890 a răspuns:

Probabil ai avut mana murdara si ai facut o conjunctivita. da-ti cu kanamicina sulfat( pui pe un betisor de urechi) si o sa-ti treaca in 4-5 zile

| AllexXtreme explică (pentru Anonimmaaa888890):

Multumesc o sa cumpar maine, acum am dat cu crema de galbenele