| Leutzzu a întrebat:

Buna vara trecuta m-am trezit pe la 4 dimineata si am vazut cum zbura plapuma prin camera mam frecat la ochi si degeaba apoi am intors capu si am vazut plapuma pe mine si cand m-am uitat inapoi nu mai zbura nimic prin camera se poate sa fi visat >?

9 răspunsuri:
| danay72 a răspuns:

Cu siguranta ai visat.

| sublime89 a răspuns:

Ai avut un vis sau o halucinatie din cauza starii de somnolenta in care te aflai.

| NGheorghe a răspuns:

Tu vara dormi?

| Leutzzu explică (pentru NGheorghe):

Normal

| NGheorghe a răspuns (pentru Leutzzu):

Si ce are religia cu starile tale de constiinta alterata (somnul este o stare de constiinta alterata), esti cumva vreun prooroc evreu si nu stim noi si nici tu?

Ok, data viitoare cand iti mai vezi plapuma zburand prin camera, ia telefonul si filmeaza si posteaza pe youtute ca sa vedem si noi. Ar fi foarte interesant, desi tot nu ma astept sa aiba legatura cu religia ta sau a mea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu mai iei diazepam cu vodca.ia-l cu apsoara de izvor.nici de scula nu te-m-piedeci, nici de pusssy nu ti-e dor.

| MissDevilish666 a răspuns:

Logic că ai visat.Sau ai tras ceva pe nas -_-.

| godge a răspuns:

Vis

| Danaberciu a răspuns:

Ai visat, sau ...stiu si eu, prea multa heroina? straight face