| PandaM a întrebat:

De vreo 3 zile nu ma lasa sa accesez contul de Facebook intru pe el si imi zice asta : http://i.imgur.com/wSVqPtw.png dau continuați si dupa imi zice "ne pare rau a apărut o problema, încercam sa o rezolvam" cum as putea sa fac iar contul sa funcționeze?

3 răspunsuri:
| Moƒo a răspuns:

Bro. ai cerut cereri de prietenie de prea multe ori la o persoana sau la mai multe. Drept urmare, esti ceva caractrizat ca spam si chiar si persoana respectiva iti poate da report.
Incepe un cont nou si cauta-ti prietenii.

| PandaM explică (pentru Moƒo):

De vreun an nu am mai dat cerere la nimeni

| Moƒo a răspuns (pentru PandaM):

Ok. E posibil sa fi jucat sau sa fi dat share la un link ce violeaza drepturile *facebook*. Nu-i bai. Fa-ti un cont nou, provizoriu si daca ti-l deblocheaza, intoarcete la el.