| Desembra133 a întrebat:

Am o problema uriasa. Timp de 14 zile nu ma mai lasa sa accesez contul de facebook si ma pune sa completez niste casute cu numele meu data nasterii si sa las niste acte. Zice ca a fost blocat petru 14 zile.Ce trebuie sa fac sa mearga din nou sa ma conectez?

FUNDA!

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Uriasa problema asta. aproape ca foametea din Africa.

Pai completezi ce iti cer ei acolo si gata

| Desembra133 explică (pentru suntserios):

Pai mai jos scrie sa las actele mele, minim una maxim 3 si fisierul trebuie sa fie format JPEG.Ce trebuie sa pun acolo? Poza de la profilul de facebook?

| suntserios a răspuns (pentru Desembra133):

Poza de la profilul de facebook e actul tau de identitate?

| Desembra133 explică (pentru suntserios):

Pai si ce ar trebui sa pun acolo de format JPEG? JPEG adica trebuie o poza ca asta e format pentru poza.

| suntserios a răspuns (pentru Desembra133):

Da, trebuie o poza sau o copie scanata dupa un act de identitate sa confirmi ca e contul tau