| Tudormatei a întrebat:

De ziua mea (13 dec) sau de craciun imi doresc o chitara. Sunt incepator, vreau sa ma apuc... Am gasit cateva care sunt. Destul de ieftine, problema este ca nu stiu cum sa le spun parintilor.Multumesc! Am mai pus intrebarea aceasta, dar raspunsurile nu m-au convins asa mult.

2 răspunsuri:
| Cσcσ a răspuns:

Hey! Ziua mea este pe 16 decembrie laughing.OK, pai le poti spune ca vrei o chitara, eu asa am facut cu o chestie pe care mi-am dorit-o foarte mult.Bine,acum depinde si de parintii tai, dar cred ca vor vrea happy

| IonelaMariaPopimpms18 a răspuns:

Le poti spune pur si simplu ca in ultima perioada ai observat ca ai "o atractie" pentru chitara si ca ti-ai dori sa inveti sa canti la una, iar pentru a putea sa-ti dezvolti talentul ai nevoie de una care nu trebuie sa fie foarte scumpa.