| enevasile92 a întrebat:

Deci am o poveste foarte urata, din clasa 5-a au inceput sa strige dupa mine cioara copiii la scoala(sunt foarte negru la fata) si mi-a ramas asa porecla. Si cand merg si eu pe strada linistit ca eu stau la sat fiecare copil care trece pe langa mine striga in gura mare cioaraaa si va dati seama cum ma simt. Acum sunt clasa 8-a si nu mai suport cum bag frica in ei? I-am batut dar nu pot baga frica in ei. ASTEPT RASPUNSURI. MULTUMESC EU NU MAI SUPORT NU VREAU SA STRIGE TOATA VIATA MEA DUPA MINE.

Răspuns Câştigător
| immortalfaith a răspuns:

N ai de ce sa bagi frica in nimeni, exista prostie oriunde, mai ales intre copii
Daca esti clasa a 8 a, urmeaza liceul si din ce in ce o sa scapi de copii si o sa intalnesti oameni maturi
Pot sa te strige oricum, nu e vina lor ca sunt idioti, e pur si simplu vina ta ca iti pasa de ce cred altii
Stai linistit, cu timpul vei intelege si tu ca doar parerea ta conteaza si n o sa ti mai pese

| enevasile92 explică (pentru immortalfaith):

Mi-a placut cum ai spus la sfarsit "cu timpul vei intelege si tu ca doar parerea ta conteaza si n o sa ti mai pese" pentru asta iti dau funda

6 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

O jignire adusă ciorilor.

| DarySiNimicMaiMult a răspuns:

Vorbeste cu parintii tai.Pe mine ma fac SATANISTA doar pentru ca nu cred in Dumnezeu, dar nu-i bag in seama. Uneori le zic "Hai mars, javrelor, ca o sa va mananc sufletul.Va fac loc in iad la Satana!" laughing dar nu cred nici in Satana.Asa ca,daca nu le dai atentie, o sa se potoleasca, daca nu, incearca sa faci si tu ceva gen "Da, sunt cioara.Care e problema voastra, romanilor? Va simtiti inferiori mie? Hai lasati-ma, ca va cacati pe voi si stiti numai sa critiati!".Nu-i lasa, trebuie sa te impui.Bafta!

| enevasile92 explică:

Ok deci cred ca am gasit o solutie bataia pe ei de fiecare data cand ii vad. Ms de raspunsuri.

| АнОнИм a răspuns:

Salut
As dori sa te intreb daca ai spus vreodata aceasta problema parintilor tai sau profesoarei?