| Dejavu1536 a întrebat:

Salut TPU,deci am o problema,sau cel putin am impresia ca am o problema,deci da,sunt Gamer,si stau destul de mult in fata caclulatorului,si am observat ca clipesc ciudat cu ochiul stang,si daca te uiti atent,pleoapa de a ochiul stang,putin,chiar foarte ptuin,este mai putin deschisa decat cea dereapta,o fi un tic care trece? Ce imi recomandati? Nu vreau sa port ochelari mai tarziu.
PS: Precizez ca nu am avut dureri de cap,sau sa vad incetosat, din contra, chiar vad bine.

1 răspuns:
| Corinnusik a răspuns:

Se poate spune că peste un timp nu ai să vezi.Pleacă la medic, vezi ce e și vei ști cît timp să stai la calculatr.