| Andrey_1842 a întrebat:

Deci... am pe un telefon 5 euro credit si nu pot sai folosesc! ce as putea face ca sa ii pot folosi! fundaaaaa

Răspuns Câştigător
| CristineDelaruss a răspuns:

Heii.
Poi se pare că au expirat.
Trebuie să reîncarci iar, după aceea vei mai avea în cont acei 5 euro, doar cu acei sa zicem încă 5 euro în plus pe care i-ai pus.
Baftă.
Pa, pa

2 răspunsuri:
| CristineDelaruss a răspuns:

Mulţumesc,
>big grin

| adryana_6228 a răspuns:

Pai daca nu poti sai folosesti inseamna ca au expirat! asa ca transfera dupa un nr un eoro in felu asta ii activezi iar. apoi transferai pe un nr pe cere il folosesti! spor la treaba fundita?