| obsercvayr a întrebat:

am o rugaminte la voi, spuneti-mi va rog cum imi bag niste euro in telefon, dar fara sa ii folosesc sa-mi bage credit, doar sa am euro in telefon, si apoi cum trimit niste euro cuiva? va rog mult.

2 răspunsuri:
| Baton a răspuns:

Daca in momentul in care bagi credit nu ai optiune activa atunci euroii bagati raman in cont, dar pentru asta trebuie sa nu fie activata o optiune pe cont care sa fi expirat.De exemplu daca ti-a expirat oferta cu 5 euro ieri si azi bagi credit in decurs de cateva ore de la incarcare ea se va activa automat, euroii iti vor fi luati din cont.
POti dezactiva optiunea care va urma sa se r5einnoiasca automat si apoi sa incarci. Daca ai optiune activa cu minute si alte alea, si nu a expirat atunci poti baga pana la 200 de euro in cont dupa care ii poti tranfera linistit.

| RobertFHC a răspuns:

Mai intai incarci o cartela cu 5 euro de exemplu.