| Cosminulabc a întrebat:

Salut TPU,deci am stat la pc, si numai dintr-o data vad pe geam un paianjen care cade(stiti voi, dica se tinea de panz) si a coborat si cred ca a ajuns la vecina de la 9 eu stau la 10, era negru si de marime medie
,azi am mai vazut un paianjen in casa,mie imi e frica foarte tare de painajeni, exista paianjeni veninosi in Romania, sunt din Sibiu

1 răspuns:
| sooome a răspuns:

Cum sa iti fie frica de o micuta creatura?
Intr-adevar sunt hidosi, dar nu trebuie sa faci haz datorita unui paianjen.
In mod normal, cu totii avem fobii dar ar trebui sa invatam sa le controlam.