| trocki1238238409238409 a întrebat:

Salut TPU! Deci anul trecut in noiembrie am facut 18 ani. Nu am putut sa imi tin atunci majoratul din cauza covidului. Apoi nu am mai tinut fiindca a trebuit sa invat pentru bac si nu am mai avut chef, iar dupa bac am avut aproape saptamanal cate un majorat si nunta si nu am mai tinut. Mai merita sa il mai tin sau nu se mai face asa?

2 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Din punctul meu de vedere nu ar mai merita sa faci asta pentru ca a trecut destul de mult timp de atunci dar pana la urma tu faci cum doresti.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu se face așa, dar de asta poți să îl ții.