| Daniel235 a întrebat:

Deci cam in 2-3 saptamani o sa ma duc la Alba Iulia sa dau probele fizice si examenul psihologic pentru Liceul Militar de la Craiova, "Tudor Vladimirescu". Si nu stiu dar nu pot sa fug 1km, adica obosesc, niste tehnici sa fug fara sa obosesc? Cum sa fug ca sa nu obosesc sa am si viteza, niste sfaturi? Dau cea mai mare funda! Va dau si bani daca reusesc tehnicile

2 răspunsuri:
| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Încearcă sa fugi in fiecare zi într-un ritm constant cât mai mult timp sau 1 km. Ideea e sa nu pleci ca Bold din prima ci sa menti o viteză constanta si pe final bagi tot ce ai ca sa scoti timp mai bun. Sper ca te-am ajutat.

| NAT0 a răspuns:

Se numește, șpagă.laughing